מייצרים אחדות
מהפכה של אהבת ישראל ואחדות
אודות הפרויקט

ישנו גבול רעיוני ונפשי שעובר בין שיח וביקורת הדדית לבין פילוג ומחלוקת הלבבות המגיעים לידי שנאה וריחוק. הפירוד שנוצר  בתוכנו כעם וכחברה החל לצבור תאוצה מיום ליום ותפש מקום כל כך גדול ומשמעותי עד שראיון תקשורתי או דיון חברתי כמעט ואינו רלוונטי או פופולרי אם אין בו לשון הרע והבעת שנאה וביקורת משפילה כלפי מישהו בעם ישראל.

פרויקט "ואהבת- מייצרים אחדות", בא להחיות בתוכנו את אותה תחושה של אחווה, את אותה תחושה של אהבה, זו שקיימת באופן כל כך טבעי וברור בין אחים ובתוך משפחה אחת ועם אחד עתיק ומיוחד. 

הפרויקט בא להזכיר לנפש העייפה והצמאה של כל איש ישראל, שאנחנו עם אחד בלב אחד, שכולנו בנים של אברהם-יצחק ויעקב, שלכולנו אבא אחד שבשמיים, שלכולנו משימה אחת, שכולנו שייכים לעם ששינה את ההיסטוריה העולמית ושלכולנו נשמה אחת ויחידה- הלוא היא נשמת כלל ישראל הקדושה.

הפרויקט מתמקד בלימוד מעמיק ,מסודר של אהבת ישראל ואחדות ואף מלמד דרכים מעשיות כיצד לעורר את האהבה הנשכחה הזו וכיצד לחזור ולהיות לב אחד פועם. 

 אחדות לא תתרחש מאליה, צריך להתאמץ כדי להשיג אותה!  רק על ידי לימוד מעמיק מסודר ושיטתי של אהבת ישראל נגרום לקירוב הגאולה ולהבאת משיח צדקנו .

 זהו למעשה צו השעה, זוהי למעשה משימת חיינו החשובה ביותר!

הקדישו את הלימוד
לע"נ יקיריכם